strony www - Mielec, Dębica, Kolbuszowa, Tarnobrzeg, Tarnów, Rzeszów -

Strony www

Posiadanie strony www stwarza możliwość taniego i szybkiego promowania swojej firmy w sieci oraz prezentowania szczegółowej oferty towarów i usług. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej i wypromowanej stronie internetowej w bezpośredni sposób docieramy do potencjalnych klientów na całym świecie przez całą dobę.

Podane niżej ceny nie odnoszą się do systemów ogłoszeń, portali, systemów społecznościwych itp. W tych przypadkach cena ustalana jest indywidualnie. • Wizytówka internetowa

  Rozwiązanie  dla małych firm, pozwalające na prezentację podstawowych informacji o firmie, jej ofercie i lokalizacji. 


  W pakiecie
  : projekt graficzny, 1 strona, do 5 zdjęć, instalacja na serwerze, panel administratora, zgłoszenie do polskich wyszukiwarek, kopia na płycie CD. 

   więcej >

 • Serwis www

  Rozwiązanie pozwalające na prezentację pełnej informacji o firmie, jej ofercie i lokalizacji.


  W pakiecie
  : projekt graficzny, do 5 podstron, dodanie zdjęć (do 20 zdjęć), pomoc przy zakupie domeny, instalacja na serwerze, panel administratora, zgłoszenie do polskich wyszukiwarek, 6-miesięczna opieka nad serwisem, kopia na płycie CD.

  więcej >

 • System CMS

  W pakiecie: projekt graficzny, do 30 podstron, dodanie zdjęć (do 60 zdjęć), pomoc przy zakupie domeny, instalacja na serwerze, panel administratora, formularz kontaktowy, licznik odwiedzin, zgłoszenie do polskich wyszukiwarek, roczna opieka nad serwisem, kopia na płycie CD.

  więcej >